sava Decore
09177106915
mmalekmotiei@gmail.com
sava group decoration
نحوه محاسبه تعداد رول کاغذ دیواری

در این مقاله، به بررسی نحوه محاسبه تعداد رول کاغذ دیواری خواهیم پرداخت که در سفارش ‌آنلاین تاثیر بسیاری دارد.  شما برای سفارش آنلاین نیاز به مقدار مشخصی از هر کاغذ دیواری دارید تا بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید. به این صورت شما می توانید خودتان به راحتی تعداد رول کاغذ دیواری را برای منزل موردنظرتان محاسبه کنید و یک سفارش موفق داشته باشید. در ادامه، محاسبه تعداد را کاغذ دیواری مورد نیاز در منزل را با آوردن مثال به شما توضیح خواهیم داد. مجموعه ساوا، با ارائه متریال چون کفپوش، دیوارپوش، پوستر دیواری، کاغذ دیواری، پارکت، کابینت و سایر متریال مورد نیاز شما در یک خانه رویایی به شما کمک می کند تا شما بتوانید با بهترین قیمت ها با کیفیت ترین متریال ها را از برندهای برجسته دنیا تهیه کنید. بنابراین، در ادامه همراه ما باشید تا نحوه محاسبه تعداد و کاغذ دیواری را به شما بیاموزیم.

برای منزل من چه تعداد رول کاغذ دیواری نیاز است؟

برای محاسبه تعداد رول کاغذ دیواری در یک فضا، کافیست ابتدا ارتفاع دیوار را با یک متر ساده اندازه گیری کنید. اگر ارتفاع شما کمتر از ۳۱۰ سانتی ‌متر بود، (که معمولاً اینگونه است). درمرحله بعد، به سراغ عرض دیوار می رویم. عرض دیوار را که اندازه گرفتیم. به طور مثال، عدد ۴۵۰ را به عنوان عرض دیوار در نظر می گیریم و آن را تقسیم بر ۱۵۰ می‌کنیم و تعداد رول کاغذ دیواری به همین راحتی محاسبه می گردد. مثال، یک اتاق به طول ۴ متر و عرض ۳ متر داریم. برای محاسبه تعداد رول کاغذ دیواری، عرض همه دیوارها را جمع می زنیم و عدد به دست آمده را تقسیم ۱۵۰ می‌ کنید. در این صورت، عرض همه دیوارها مجموعه ۱۳۰۰ سانتی متر شده و زمانی که این عدد را تقسیم بر ۱۵۰ می کنیم به عدد 8.6 می‌رسیم. در حقیقت، ما به ۹ رول کاغذ دیواری برای این اتاق احتیاج داریم. اگر برای این اتاق از دو نوع کاغذ دیواری استفاده کنیم تا هر دیوار طرح متفاوتی داشته باشد، جداگانه محاسبه را انجام میدهیم. برای مثال، یک دیوار چهار متری از این اتاق را می‌خواهیم کاغذدیواری گلدار استفاده کنیم و مابقی دیوارها کاغذ دیواری ساده استفاده می شود. عدد 400 را تقسیم بر ۱۵۰ می کنیم و عدد 2.6 به دست می ‌آید. آن عدد را رو به بالا روند می‌کنیم و این به آن معنا است که به 3 رول کاغذدیواری گلدار احتیاج داریم. برای مابقی دیوارها نیز همین کار را  انجام میدهیم. عدد ۹۰۰ را تقسیم بر ۱۵۰ می‌کنیم وعدد ۶ به دست می آید. پس از ۶ رول کاغذ دیواری ساده برای مابقی دیوارها نیاز داریم.

در نهایت، شما می توانید با آموزش فوق تعداد رول کاغذ دیواری مورد نیاز خود را با دقت بسیار بالا محاسبه کنید و سفارش های آنلاین موفق تری داشته باشید. مجموعه ساوا، با فعالیت در سال ۱۳۸۸ توانسته اطمینان خاطر را از نظر کیفیت برای مشتریان عزیز در فروش متریال فراهم کند. شما نیز می توانید با تهیه متریال از طریق سایت و یا اینستاگرام ما هر متریالی که نیاز دارید را با کمترین قیمت بازار و با کیفیت ترین جنس ها و معتبرترین برندها تهیه کنید.

لینک منابع:

https://www.wallpaperdirect.com/wallpaper-calculator

https://www.fabricsandpapers.com/how-to-calculate-wallpaper-quantities